چهارشنبه ٠٣ بهمن
کاروان١هوایی در ٢ بهمن٩٦
 


اطلاعیه های و خبرهای جدید مربوط به کاروان شما در انتهای همین پیامها اضافه می شود.پس لطفا روزانه پیامهای این صفحه کنترل کنید که اگر پیام جدیدی اضافه شده بود مطلع شوید.از این به بعد کلیه اطلاع رسانیها در این قسمت می آید و اطلاع رسانیها از این طریق خواهد بود.مسئولیت عدم اطلاع  از خبرهای جدید به عهده شماست.

***********
*پیام 1 -  شماره تماس شورای هماهنگی عتبات دانشگاهیان استان جهت پاسخگویی به سوالات شما به شرح ذیل است
روزهای شنبه تا سه شنبه صبحها از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۱:۴۵ و عصرها از ساعت ۱۳ تا ۱۵:۴۵
۰۲۵۳۳۲۰۹۰۷۱ الی ۵ داخلی ۱۲۹۴ (سرکار خانم خسروی)
در صورتی که در غیر از این ساعت سوال ضروی داشتید فقط به صورت پیامک از شماره ۰۹۹۰۲۰۵۳۶۰۰ (آقای کوشکی )سوال کنید(صرفا پیامک)
ضمنا پیامکهای شورا از شماره های زیر برای شما ارسال می شود و مراقب باشید سایر پیامکها از سایر شماره ها ارتباطی با این شورا ندارد

10002490
09902053600
10006633120170
30007004700474
500010006000676

***********
*پیام 2 -  زائرین اصلی و ذخیره لطفا با دقت دفترچه راهنمای عتبات را مطالعه فرمایند.دفترچه از لینک زیر قابل دانلود است:بسیاری از سوالات شما در دفترچه توضیح داده شده است

http://ziyarat.nahad.ir/uploads/rahnama۱۸.pdf

***********
*پیام 3 -  هزینه سفر عتبات:
هزینه کاروانهای هوایی شامل سه قسمت است  :
هزینه الف : مبلغ سفر که باید به حساب حج و زیارت واریز شود و با توجه به نرخ ارز افزایش یا کاهش می یابد.که این مبلغ برای کاروان شما در صورتی که نرخ ارز نسبت به امروز (که این اطلاعیه درج شده) تغییر نکند مبلغ :
 ۱۹۲۴۰۰۰ تومان(یک میلیون و نهصد و بیست و چهار هزار تومان) می باشد.


هزینه ب:  مطابق قانون هر ایرانی (با هر سنی)جهت عوارض خروج از کشور باید مبلغی را به عنوان عوارض خروج از کشور به حساب خزانه کشور(به شرحی که گفته خواهد شد) واریز کند.
که این هزینه در حال حاضر 37500 تومان(سی و هفت هزار و پانصد تومان) می باشد


هزینه ج:اعزام همه زائرین عتبات دانشگاهیان قم از شهر قم محسوب می شود و با توجه به مسافت قم تا فرودگاه بین المللی امام خمینی ،سازمان حج  زیارت برای هر کاروان یک اتوبوس در نظر می گیرد و هزینه آتوبوس رفت و برگشت به فرودگاه از همه زائرین بالای 2 سال دریافت می شود و ملزم به پرداخت آن می باشند.
این هزینه از کلیه زائرین دریافت می شود ،حتی از زائرینی که ساکن تهران باشند ولی با کاروانهای قم ثبت نام کرده اند و حتی کسانی که به هر علتی با اتوبوس نمی آیند.چون این مبلغ به صورت پیش فرض برای همه در نظر گرفته شده است.پس بهتر است زائرینی که ساکن تهران هستند برای اینکه این هزینه را پرداخت نکنند از کاروانهای قم انصراف داده و با کاروانهای تهران یا سایر استانها اعزام شوند
مبلغ اتوبوس رفت و برگشت برای کاروان شما هر نفر بالای 2 سال مبلغ 20000تومان(بیست هزار تومان) است


مجموع هزینه های الف و ب و ج برای کاروان شما حدودا دو میلیون تومان است.که تا 21 دیماه باید به شرحی که در همین سایت بعدا توضیح داده خواهد شد واریز کنید.مراقب باشید غیر از شیوه پرداختی که در این سایت خواهد آمد به هیچ شیوه دیگری پول پرداخت یا واریز نکنید.


***********
*پیام 4 -  زائرین اصلی و ذخیره     که تصمیم قطعی به اعزام دارید، لطفا در اولین فرصت به سایت لبیکhttps://www.labbayk.ir/ مراجعه نموده و نسبت به نهایی نمودن سفر خود (مطابق توضیحات دفترچه راهنما)اقدام فرمائید.


***********
*پیام 5 -  زائرین اصلی و ذخیره پس از نهایی کردن ثبت نام در سایت ،بلافاصله جهت دریافت وام به شعب بانک ملت کشور مراجعه فرمایند.لطفا افرادی که متقاضی دریافت وام هستند قبل از اتمام دی ماه تشکیل پرونده در بانک ملت بدهند و اقدام به دریافت وام کنند که به مشکلات پایان سال و بستن وامها بر نخورند. وام به زائر و همسر زائر و فرزند بالای ۱۸ سال تعلق میگیرد.
شرایط وام بانک ملت و صندوق رفاه در دفترچه راهنما توضیح داده شده است


***********
*پیام 6 -  آقایان دانشجویی که خدمت سربازی نرفته اند و کارت معافیت دائم هم ندارند و به اصطلاح از معافیت تحصیلی استفاده می کنند هر چه سریعتر مطابق صفحه ۷ دفترچه راهنما عمل نموده و فرم تعهد نامه (صفحه۱۴ دفترچه )را با مدارک ذکر شده به آدرسهایی که در انتهای همین اطلاعیه آمده (تا مهلت تعیین شده داخل دفترچه ) تحویل دهند.


***********
*پیام 7 -  پس از نهایی کردن ثبت نام، مدارکی را که در دفترچه راهنما ذکر شده است را آماده فرمایید و به آدرسهایی که در همین سایت آمده تحویل دهید.

جهت مشاهده آدرسها کلیک کنید


مهلت تحویل مدارک تا 20 دیماه می باشد.عدم تحویل مدارک تا این زمان به منزله انصراف شماست


***********

به اطلاع کلیه زائرین کاروان عتبات دانشگاهیان 2 بهمن می رساند تعداد 19 نفر از زائرین اصلی و ذخیره  کاروان مدارک خود را تحویل دادند

 علی رغم تماس و پیگیریهای مکرر از سایر زائران(با توجه به اینکه ثبت نام خود را نهایی کرده بودند) متاسفانه مدارک خود را به شورا تحویل ندادند و اعلام انصراف نمودند و با توجه به حد نصاب 35 نفره کاروان و عدم استقبال ذخیره های سایر کاروانها ،بدینوسیله لغو کاروان مذکور به اطلاع می رسد.

افرادی که تمایل به حرکت با کاروان 7 یا 15 بهمن با همان شرایط و مبلغ کاروان 2بهمن را به صورت هوایی دارند لطفا به شماره 09902053600 با ذکر کد ملی پیام دهید و منتظر جایگزینی در کاروان باشید.(صرفا پیامک)

ضمنا با توجه به ظرفیت محدود کاروان ،لطفا زودتر تصمیم بگیرید و اعلام فرمایید که در کاروان 7 یا 15 بهمن جایگزین شوید.

در صورتی که با کاروانهای 7 یا 15 تمایل به سفر ندارید جهت دریافت مدارکی که تحویل دادید با شماره های  ثابت داخل پیام1 در ساعات اداری تماس بگیرید